Republičko takmičenje 2014

REZULTATI REPUBLIČKOG TAKMIČENJA MUZIČKIH ŠKOLA SRBIJE

Na Republičkom takmičenju učenika muzičkih i baletskih škola Srbije, u organizaciji Zajednice muzičkih i baletskih škola Srbije a pod pokroviteljstvom Ministarstva prosvete, nauke i tehnologije, tokom marta i aprila meseca 2014. god. u Beogradu, učenici MŠ „Živorad Grbić“ ostvarili su izvanredne rezultate:

• Katarina Vujić (flauta, klasa: Aleksandar Burkert) i Katarina Petrović (klavir, klasa: Milica Prodanović), duo sa klavirom, I / 3. nagrada (95,50 poena)
  • Anđelina Nikolić, I r. violončela OMŠ, klasa: Danica Rašković,  II / 2. nagrada (88,33 poena)
  • Jana Petrašević, II r. violine OMŠ , klasa: Angelina Novaković, III / 8. nagrada (78,33 poena)
  • Nikolina Gavrić, IV r. violine OMŠ, klasa: Angelina Novaković, III / 8. nagrada (80,67 poena)
  • Bojana Vujić, IV r. violine OMŠ, klasa: Aleksandra Milivojević, II / 9. nagrada (89,67 poena)
  • Jelisaveta Savić, IV r. viole OMŠ, klasa: Milena Martinov – Stojković, I / 1. nagrada (97,67 poena)
  • Mitar Jovanović, I r. violine SMŠ, klasa: prof. mr Snežana Stevanović, pohvala (72,00 poena)
  • Jana Rašić (violina) i Vojislav Živić (violina), kamerni duo, klasa: Danica Rašković, I / 5. nagrada (97,00 poena)
  • Đorđe  Jovanović, III r. violine SMŠ, klasa: prof. mr Snežana Stevanović, III / 3. nagrada (75,33 poena)
  • Jelena Lukić, III r. gitare SMŠ, klasa: prof. Dragan Nikoli, II / 1. nagrada (94,33 poena)
  • Mešoviti hor SMŠ (II g kategorija), dirigent: prof. Božana Divac, III / 1 nagrada (82,67 poena)