• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Muzička škola „Živorad Grbić” – Valjevo

Takmičenje flautista „Davorin Jenko”
Diploma
Na Međunarodnom takmičenju „Davorin Jenko”
koje se održalo od 3. do 6. marta 2016. godine
u Muzičkoj školi „Davorin Jenko” u Beogradu
našu školu su predstavljali:
Anica Mićić, Marija Obradović, Lenka Mićić,
Teodora Radović, Jana Stojaković, Lejla Radojević,
Ivana Poljanica, Kalina Petrović, Maša Lazić,
Elena Medić, Kristina Teofilović, Katarina Petković,
Nina Andrić, Katarina Krstajić, Milica Visić,
Kristina Stepanović, Andrijana Matić
Ansambl „Flautissimo”

Anica Mićić
V r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
proglašena je Laureatom

Marija Obradović

III r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
proglašena je Laureatom

Lenka Mićić
II r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je I nagradu

Teodora Radović

II r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je I nagradu

Jana Stojaković
III r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je III nagradu

Lejla Radojević

III r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je III nagradu

Ivana Poljanica
V r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je III nagradu

Kalina Petrović

IV r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je III nagradu

Maša Lazić
IV r. OMŠ, klasa: Nevena Nikolić
osvojila je II nagradu

Elena Medić
III r. OMŠ, klasa: Nevena Nikolić
osvojila je II nagradu

Kristina Teofilović
II r. OMŠ, klasa: Nevena Nikolić
osvojila je II nagradu

Katarina Petković
II r. OMŠ, klasa: Nevena Nikolić
osvojila je III nagradu

Nina Andrić
I r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je I nagradu

Katarina Krstajić
III r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je II nagradu

Milica Visić
VI r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je II nagradu

Kristina Stepanović
III r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je III nagradu

Andrijana Matić
V r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je III nagradu


Kamerna muzika:
Ansambl „Flautissimo”
klasa: Aleksandar Burkert
osvojio je I nagradu