• ODSEK KLAVIRA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GITARE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK DUVAČA I SOLO PEVANJA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GUDAČA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu gudačkog orkestra...

  • ODSEK HARMONIKE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu orkestra harmonika...

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu hora OMŠ,
    - izveštaj o radu hora SMŠ...

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Raspored pripremne nastave za ispite u avgustovskom ispitnom roku školske 2018/19. godine

  • Ispiti u avgustovskom ispitnom roku

Takmičenje flautista „Davorin Jenko”
Diploma
Na Međunarodnom takmičenju „Davorin Jenko”
koje se održalo od 3. do 6. marta 2016. godine
u Muzičkoj školi „Davorin Jenko” u Beogradu
našu školu su predstavljali:
Anica Mićić, Marija Obradović, Lenka Mićić,
Teodora Radović, Jana Stojaković, Lejla Radojević,
Ivana Poljanica, Kalina Petrović, Maša Lazić,
Elena Medić, Kristina Teofilović, Katarina Petković,
Nina Andrić, Katarina Krstajić, Milica Visić,
Kristina Stepanović, Andrijana Matić
Ansambl „Flautissimo”

Anica Mićić
V r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
proglašena je Laureatom

Marija Obradović

III r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
proglašena je Laureatom

Lenka Mićić
II r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je I nagradu

Teodora Radović

II r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je I nagradu

Jana Stojaković
III r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je III nagradu

Lejla Radojević

III r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je III nagradu

Ivana Poljanica
V r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je III nagradu

Kalina Petrović

IV r. OMŠ, klasa: Aleksandar Burkert
osvojila je III nagradu

Maša Lazić
IV r. OMŠ, klasa: Nevena Nikolić
osvojila je II nagradu

Elena Medić
III r. OMŠ, klasa: Nevena Nikolić
osvojila je II nagradu

Kristina Teofilović
II r. OMŠ, klasa: Nevena Nikolić
osvojila je II nagradu

Katarina Petković
II r. OMŠ, klasa: Nevena Nikolić
osvojila je III nagradu

Nina Andrić
I r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je I nagradu

Katarina Krstajić
III r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je II nagradu

Milica Visić
VI r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je II nagradu

Kristina Stepanović
III r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je III nagradu

Andrijana Matić
V r. OMŠ, klasa: Slobodanka Vasiljević Ljujić
osvojila je III nagradu


Kamerna muzika:
Ansambl „Flautissimo”
klasa: Aleksandar Burkert
osvojio je I nagradu