• ODSEK KLAVIRA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GITARE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK DUVAČA I SOLO PEVANJA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GUDAČA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu gudačkog orkestra...

  • ODSEK HARMONIKE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu orkestra harmonika...

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu hora OMŠ,
    - izveštaj o radu hora SMŠ...

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • od 11. do 14. aprila 2019.

  • Solistički koncert Nikole Todorovića (klavir) u Valjevskoj gimnaziji, sa gostom Jovanom Kojić (solo-pevanje), četvrtak 17. 1. 2019. u 19.00

  • 21. Međunarodni susreti falutista „Tahir Kulenović”

  • Stručni seminar Nataše Mitrović (van. prof. FMU Beograd) za klaviriste, 16. i 17. januar 2019. u našoj školi

  • Prijavljivanje vanrednih ispita za januarsko-februarski isptini rok: od 9. do 18. januara 2019.

Republičko takmičenje iz Solfeđa i Teorije muzike
Diploma
Na Republičkom takmičenju iz Solfeđa i Teorije muzike
koje se održalo 5. i 6. decembra 2015. godine
u Muzičkoj školi „Petar Konjović” u Beogradu

iz naše škole su učestvovali:
Živković Maša, Mićić Anica
Gavrić Nikolina, Vujić Bojana
Živić Sofija, Rafailović Teodora
Todorović Nikola, Rašić Jana,
Živić Vojislav, Kojić Jovana
i Mićić Danijela


Živković Maša
V r. OMŠ, klasa: Svetlana Nenezić
osvojila je I nagradu (98,66 poena)

Mićić Anica
V r. OMŠ, klasa: Vanja Dragojlović
osvojila je I nagradu (95,66 poena)

Gavrić Nikolina
VI r. OMŠ, klasa: Ana Tomić – Kondić
osvojila je II nagradu (93 poena)

Vujić Bojana

VI r. OMŠ, klasa: Ana Tomić – Kondić
postigla je 71,66 poena

Živić Sofija

I r. SMŠ, klasa: Božana Divac
osvojila je I nagradu (98,66 poena)

Rafailović Teodora
II r. SMŠ, klasa: Jadranka Obradović
osvojila je I nagradu (98 poena)

Todorović Nikola
III r. SMŠ, klasa: Jadranka Obradović
osvojio je I nagradu (97,33 poena)

Rašić Jana
III r. SMŠ, klasa: Jadranka Obradović
osvojila je I nagradu (96 poena)

Živić Vojislav
III r. SMŠ, klasa: Jadranka Obradović
osvojio je III nagradu (85,83 poena)

Kojić Jovana

III r. SMŠ, klasa: Jadranka Obradović
postigla je 78,16 poena

Mićić Danijela
III r. SMŠ, klasa: Božana Divac
postigla je 60,16 poena



u discliplini DVOGLASNO PEVANJE učestvovali su:

Rafailović Teodora (II r. SMŠ) i Rašić Jana (III r. SMŠ)
klasa: Jadranka Obradović
osvojile su I nagradu – LAUREAT (100 poena) i NAGRADU ZA INTERPRETACIJU

Živić Sofija (I r. SMŠ) i Rafailović Teodora (II r. SMŠ)
klasa: Jadranka Obradović
osvojile su I nagradu (98 poena)

Kojić Jovana (III r. SMŠ) i Todorović Nikola (III r. SMŠ)
klasa: Jadranka Obradović
osvojili su II nagradu (93,66 poena)